English Svenska

Kontakta oss

 


 

 

 

 




Peter Bossius
Platschef
Mobil: 070-552 71 70
peter.bossius@rman.se

Erik Reuser
Försäljningschef
Mobil: 072-721 40 40
erik.reuser@rman.se

 

 

 

 

 


 

Christoffer Ferm
Kvalitetschef
Direkt: 0370-69 37 72
Mobil: 070-394 30 56
christoffer.ferm@rman.se

Bengt Davidsson
Logistikchef
Direkt: 0370-69 37 79
Mobil: 070-525 93 40
bengt.davidsson@rman.se

 

Jonathan Ferm
Projekt/IT-Samordning
Direkt: 0370-62 77 44
jonathan.ferm@rman.se

Peter Starby
Mätteknik
Direkt: 0370-69 37 83
peter.starby@rman.se

Mirsad Vllasalija
Planering
Direkt: 0370-69 37 77
mirsad.vllasalija@rman.se

Ann Klöfver
Orderregistrering/Fakturering
Direkt: 0370-69 37 88
ann.klofver@rman.se


 

 

 

  

 

 


Cecilia Barkman
Ekonomi/HR
Direkt: 0370-69 37 73
Mobil: 070-824 47 79

cecilia.barkman@rman.se

Marie Johansson
Inköp
Direkt: 0370-69 37 74
Mobil: 073-908 30 57

marie.johansson@rman.se

 

 

Anders Nyqvist
Produktionsteknik/Underhåll
Direkt: 0370-69 37 78
Mobil: 070-866 99 32
anders.nyqvist@rman.se

 


Anders Magnusson
Teamledare svets
Direkt: 0370-62 77 43
anders.magnusson@rman.se

 

Hans Gabrielsson
Teamledare efterbearbetning
Direkt: 0370-62 77 40
hans.gabrielsson@rman.se

 

Sefik Crnovic
Teamledare bockning
Direkt: 0370-62 77 42
sefik.crnovic@rman.se

 

Tobias Rommeskog
Teamledare koppar
Direkt: 0370-62 77 41
tobias.rommeskog@rman.se

Almir Mehmedovic
Teamledare teknik
Direkt: 0370-69 37 85
Mobil: 070-243 34 19
almir.mehmedovic@rman.se
 

 


 


 

 

 




Viktor Ericsson

Teamledare lager
Direkt: 0370-69 37 75
viktor.ericsson@rman.se

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 


 


 

 

 


 

Hitta till oss:


Visa större karta

Kontakta oss:

Vi hoppas du hittar vad du söker på vår webbplats. Om du har några ytterligare frågor eller vill komma i kontakt så fyll i vårt kontaktformulär eller ring oss.

Företag:
Namn:
Telefon:
E-post:
Meddelande:

 

R-man AB
  • Expovägen 18 Phone+ 46 (0) 370 - 69 37 70
  • 331 42 VÄRNAMO Fax: +46 (0) 370 - 492 22
  • SWEDEN info@rman.se